Bilecik Acil Telefon Listesi

 

BİLECİK İLİ ÖNEMLİ TELEFON LİSTESİ
ADI SOYADI
UNVANI
İŞ TLF.
1
Bilal ŞENTÜRK
VALİ
2121024
2
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ ÜYELERİ
Selim YAĞCI
Bilecik Milletvekili
420 57 58-59
Yaşar TÜZÜN
Bilecik Milletvekili
420 54 82-83
3
Tuğg. Murat BULUT
2.Jandarma Eğitim Tugay Komutanı
2128806
4
Nihat CAN
Belediye Başkanı
2121042
5
Pers. Binbaşı Müslüm AKDOĞAN
Garnizon Komutanı-Askerlik Şube Başkanı
2121044
6
Cuma ÇOBAN
Cumhuriyet Başsavcısı
2121056
7
Kamil KAYA
Adli Yargı ve Adalet Kom.Başkanı
2121374
8
Prof. Dr. İbrahim TAŞ
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü
2141001-3
9
Halime AYNUR
Baro Başkanı
2127079
10
VALİ YARDIMCILARI ve KAYMAKAMLAR
Mehmet TAŞDÖĞEN
Vali Yardımcısı
2121641-1941
Burhan TERZİOĞLU
Vali Yardımcısı
2121641-1941
Halil İbrahim ACIR
Vali Yardımcısı
2121641-1941
Mustafa Kemal ÖZGÜN
Hukuk Müşaviri
2121641-1941
Hasan YAMAN
Bozüyük Kaymakamı
3140009
Kadir DUMAN
Gölpazarı Kaymakamı
4113005
Edip ÇAKICI
Osmaneli Kaymakamı
4614015
Murat ÖZTÜRK
Söğüt Kaymakamı
3613005
Bayram SAĞIR
Pazaryeri Kaymakam
3812001
Hamza TÜRKMEN
Yenipazar Kaymakam
4312210
Bedir DEVECİ
İnhisar Kaymakamı
3712108
11
İL GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ
J.Kd.Alb. Uysal AĞAOĞLU
İl Jandarma Komutanı
2120507-11
Ertuğrul NAMAL
İl Emniyet Müdürü
2122000
12
İL GENEL MECLİSİ
Oğuz SERTLER
İl Genel Meclisi Başkanı
2121080-2080
13
İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI
Fatih BAKICI
Bozüyük Belediye Başkanı
3146656-57
Vedat KAZICI
Gölpazarı Belediye Başkanı
4113017
Münür ŞAHİN
Osmaneli Belediye Başkanı
4614131
Halil AYDOĞDU
Söğüt Belediye Başkanı
3613009
Muzaffer YALÇIN
Pazaryeri Belediye Başkanı
3812005
İlhan ÖZDEN
Yenipazar Belediye Başkanı
4312027
Ayhan ÖDÜBEK
İnhisar Belediye Başkanı
3712252
14
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCILARI
Prof.Dr.Dursun HAZER
Bilecik Şeyh Edebali Ünv.Rektör Yardımcısı
2141107
Prof Dr. Nurgül ÖZBAY
Bilecik Şeyh Edebali Ünv. Rektör yrd.
2141012
15
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTE DEKANLARI
Prof.Dr. İbrahim TAŞ
Fen Edebiyat Fakültesi Dekan V.
Prof.Dr. Bülent YILMAZ
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekan V.
2141280
Prof.Dr. İbrahim TAŞ
İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan V.
2141190
Prof.Dr. Dursun HAZER
İslami İlimler Fakültesi Dekan V.
Prof.Dr. Nurgül ÖZBAY
Mühendislik Fakültesi Dekan V.
2141220
Prof.Dr. Zeki MUT
Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı
2141250
16
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ ENSTİTÜ VE MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRLERİ
Doç.Dr.Cihan DARCAN
Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü
2141130
Doç.Dr.Oktay Selim KARACA
Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü
2141140
Yrd.Doç.Dr.Fadime ÖZDEMİR KOÇAK
Sağlık Yüksekokulu Müdür V.
2141380
Doç.Dr.Mehpare Tokay ARGAN
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü
Prof. Dr. İbrahim TAŞ
Meslek Yüksek Okulu Müdürü
2141330
Doç.Dr.Cihan KARAKUZU
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür V.
2141380
17
Suat GÜNBEY
Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü
2120350
18
Halis NALBANT
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri
2121170
19
VALİLİKÇE BELİRLENEN SAYIDA TESBİT EDİLEN SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
J.Alb.Hamza ÇÖMEZ
9. Jandarma Eğitim Alay Komutanı
2120143/6005
J.Alb. Ali YILDIZ
2.Jandarma Eğitim Tugay Komutan Yardımcısı
212 07 15
20
HAKİM VE SAVCILAR
Mehmet ÇAKIR
Cumhuriyet Savcısı
2121124
Emrah YALDIZKAYA
Cumhuriyet Savcısı
2121124
Metin BİLGİLİ
Cumhuriyet Savcısı
2121124
Deniz KAKIRMAN
Cumhuriyet Savcısı (Yetkili Savcı)
Nevzat Cahit TOPRAK
Cumhuriyet Savcısı (Yetkili Savcı)
Derya DOĞAN
Hakim
2121124
Emre TUNCEL
Hakim
2121124
Kamil BOYRAZ
Hakim
2121124
Naime Nalan TURAN
Hakim
2121124
Nusret TURAN
Hakim
2121124
Ahmet ÇELİK
Hakim
2121124
21
İKTİDAR PARTİSİ
Fikret KARABIYIK
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı
2120621
22
ANA MUHALEFET PARTİSİ
M. Metin YAŞAR
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı
2122073
23
TBMM’DE GURUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ
Mehmet KARUK
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı
2127465
24
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ VE MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜR YARDIMCILARI
Yrd.Doç.Dr.Taner KILIÇ
Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141496
Yrd.Doç.Dr.Tuba YAĞCI
Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141484
Doç.Dr.Aykut EKİNCİ
İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141194
Yrd.Doç.Dr.Tarık SEMİZ
İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141194
Doç.Dr.Süheyla Yerel KANDEMİR
Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141224
Doç.Dr.Emin AÇIKKALP
Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141225
Yrd.Doç.Dr.Hüseyin Tevfik GÜLTAŞ
Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141254
Yrd.Doç.Dr.Sema LEBLEBİCİ
Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı
2141254
Doç.Dr.. Cihan DARCAN
Fen Bilimleri Enstitisü Müdürü
2141134
Doç. Dr. Oktay Selim KARACA
Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü
2141134
Yrd.Doç.Dr.Fadime Özdemir KOÇAK
Sağlık Yüksekokulu Müdür V.
2141384
Doç.Dr.Aykut EKİNCİ
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür V.
0533 814 42 85
Yrd.Doç.Dr.Aysel GÜNEY
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
Öğr.Görevlisi Oğuzhan ÖNAL
Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
2141334
Öğr.Görevlisi İbrahim KILIÇ
Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
2141335
Doç. Dr. Cihan KARAKUZU
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul  Müdür V.
0532 203 24 10
25
BAŞBAKANLIĞA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
Necati AKKUŞ
Müftü
2121134
Mehmet Hayri DEMİREL
İl Afet ve Acil Durum Müdürü
2127471-72
26
ADALET BAKANLIĞI
Selçuk AYDEMİR
Denetimli Serbestlik Müdürü
2122694
27
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
İsrafil ÖZCAN
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü
2121208
Yusuf ŞİNAY
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü
2130423
28
AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI
29
BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
Bayram KAYA
Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü
2121108
Kadir ER
Bilecik Hizmet Merkez Müdürü (KOSGEB)
210 0212-14
30
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
Ayhan TOZAN
Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü
2121562
Adem BEDİR
Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü
2121550
31
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
Mustafa BUDAK
Çevre ve Şehircilik İl Müdürü
2121020
Mustafa YİĞİT
Tapu Müdürü
2801007
Elvan UZUNBEL
Kadastro Müdürü
2801046-1034
32
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI
33
EKONOMİ BAKANLIĞI
34
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
35
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
Aslan YILDIZ
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü
2123813
İsmail ŞEN
Kredi ve Yurtlar Müdürü
2160068-70
36
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
Necmettin YOLDAŞ
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü
2121206
Ahmet ARSLAN
El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürü
2121276
37
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
Şinasi BALTA
Ticaret İl Müdürü
2100229-30
38
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
Gülgün IŞIK
Özel Kalem Müdür V.
2121055
Gülgün IŞIK
İl Yazı İşleri Müdürü
2121804
Kenan YİĞİTER
İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdür V.
2123229
Cemal KAYA
İl Dernekler Müdürü
2126828
İbrahim BEKTAŞ
İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü
2121090
Mehmet DÜNDAR
İl İdare Kurulu Müdürü
2123951
Seviye BEYLİ
İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü
2121051
İ.Hakkı ELMAS
İl Mahalli İdareler Müdürü
2121250
Filiz SAĞIR
İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür V.
2129967
Hüseyin SAN
İl Göç İdaresi Müdürü
2125939
Mehmet BAHADIR
112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü
2020100
Kenan YİĞİTER
Hukuk İşleri Şube Müdürü
2125327
Aytekin ÇETİN
Bilgi İşlem Şube Müdür V.
2127507
Ramazan KARATAŞ
İdari Hizmetler Şube Müdürü
2129967
39
KALKINMA BAKANLIĞI
40
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
Mehmet KOCABIÇAK
İl Kültür ve Turizm Müdür V.
2121588
41
MALİYE BAKANLIĞI
Mustafa ŞAHİN
Defterdar
2121025
42
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
Güsamettin ERDOĞAN
İl Milli Eğitim Müdürü
2121032
43
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
Erkan YURT
Orman İşletme Müdürü
2121137
Mehmet Erdinç ÇALIŞKAN
Meteoroloji Müdürü
2121013
Nezir AYHAN
Doğa Koruma ve Milli Parklar 16. Şube Müdürü
2121633
Tevfik ASLANBAŞ
DSİ. 33 Şube Müdürü
2100185-86
44
SAĞLIK BAKANLIĞI
Uzm.Dr. Mehmet Burak ÖZTOP
İl Sağlık Müdürü
2121034
45
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
Serhat BOZKURT
PTT Başmüdürü
2125383
Alaattin UĞURLU
TCDD Bilecik Gar Müdürü
2158003-4
Cihan DAYANGAÇ
Y.H.T.Gar Müdürü
2150031
Aykut ÖZAY
Y.H.T. Yolcu Hizmetleri Müdürü
2150031
Bahtiyar KÜÇÜKALKAN
Karayolları 144. Şube Şefi
2122049
ÖZELLEŞEN MÜDÜRLÜKLER
Erhan BALIK
İl Telekom Müdürü
555 80 00
Hacı Kadir AYKUT
Osmangazi EDAŞ Müdürü
2122018
46
GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCİLERİ
47
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENEN YÖNETİCİ, İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
Erdal BAYRAM
Maarif Müfettişi
Tahsin YAZIR
Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
Bektaş UÇKUN
Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
Erdoğan KABA
Milli Eğitim Şube Müdürü
Turan İPŞİROĞLU
Milli Eğitim Şube Müdürü
Metin SARIFAKIOĞULLARI
Milli Eğitim Şube Müdürü
Cuma İVRENDİ
Milli Eğitim Şube Müdürü
Osman BAT
Milli Eğitim Şube Müdürü
Salih AYBAŞ
Milli Eğitim Şube Müdürü
Adem EREN
Osmangazi Ortaokulu Müdürü
2122013-1609
Mustafa CANDAN
Kozabirlik İlkokulu Müdürü
2128200-3231
Yücel GÜRSOY
Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü
2122048-1027
Hüseyin İŞGÖREN
Atatürk İlkokulu Müdürü
2121005
Müge ÜSTÜNBAŞ
Bilecik Anaokulu Müdürü
2129551
48
KAMU BANKA MÜDÜRLERİ
Hilmi ATICI
T.C. Ziraat Bankası Müdürü
2121021-1898
Uğur Sadık ÇÜRÜK
Halk Bankası Müdürü
2121089
Vedat PEHLİVAN
Vakıflar Bankası Müdürü
2121348-5988
49
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE  GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İL BAŞKANLARI
Yücel ŞEN
Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı
2121731
Murat ÖNAL
Büyük Birlik Partisi İl Başkanı
3144856
Sezai BALTA
Demokrat Parti İl Başkanı
2126099
Rıfat YILMAZ
Demokratik Sol Parti İl Başkanı
2126337
Ahmet GÜRSES
İyi Parti İl Başkanı
2121919
Niyazi GÜNER
Vatan Partisi İl Başkanı
3153173
Seyfettin TIKIZ
Saadet Partisi İl Başkanı
2120821
50
İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ
H.Hüseyin ÇELİK
İl Genel Meclisi Üyesi-Bilecik
2121080-2080
Serkan YILDIRIM
İl Genel Meclisi Üyesi-Bilecik
2121080-2080
Mehmet YILMAZ
İl Genel Meclisi Üyesi-Bilecik
2121080-2080
Hikmet TURHAN
İl Genel Meclisi Üyesi-Bilecik
2121080-2080
Nizamettin ÇAM
İl Genel Meclisi Üyesi-Bozüyük
İsmail Zeki UYANIK
İl Genel Meclisi Üyesi-Bozüyük
Ahmet EREN
İl Genel Meclisi Üyesi-Bozüyük
Mahir KÜÇÜK
İl Genel Meclisi Üyesi-Pazaryeri
Haluk FİLİZLİ
İl Genel Meclisi Üyesi-Pazaryeri
Hakan ÖZKAN
İl Genel Meclisi Üyesi-Osmaneli
Orhan UĞUR
İl Genel Meclisi Üyesi-Osmaneli
Ertuğrul TORUN
İl Genel Meclisi Üyesi-Söğüt
Tevfik ÖZÜTÜRK
İl Genel Meclisi Üyesi-Söğüt
Nihal ARSLAN
İl Genel Meclisi Üyesi-İnhisar
Ahmet BULUR
İl Genel Meclisi Üyesi-İnhisar
Ali ŞENEL
İl Genel Meclisi Üyesi-Gölpazarı
Turgay YILMAZ
İl Genel Meclisi Üyesi-Gölpazarı
Necati KESER
İl Genel Meclisi Üyesi-Yenipazar
Osman VAROLU
İl Genel Meclisi Üyesi-Yenipazar
51
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ
Şadan TURHAN
Belediye Meclis Üyesi
2121204
Hüseyin YALÇIN
Belediye Meclis Üyesi
2160303
Edibe BEKİN
Belediye Meclis Üyesi
2125454
Ebutalip DURSUN
Belediye Meclis Üyesi
2127989
Nusret TOSUN
Belediye Meclis Üyesi
Serkan DALKILIÇ
Belediye Meclis Üyesi
2124914
Sevcan UZUN
Belediye Meclis Üyesi
2124948
Yücel YERCİ
Belediye Meclis Üyesi
2121042
Şükrü SELOZ
Belediye Meclis Üyesi
2126456
Aydın ÇELEBİ
Belediye Meclis Üyesi
Nihat CAN
Belediye Meclis Üyesi
2126565
Başak EKİCİ KARABULUT
Belediye Meclis Üyesi
Kadir BAYRAK
Belediye Meclis Üyesi
2158384
Hüseyin KÖYMEN
Belediye Meclis Üyesi
Cengiz ERDİNÇ
Belediye Meclis Üyesi
Soner OLGUN
Belediye Meclis Üyesi
Pervin TAŞÇI
Belediye Meclis Üyesi
Aytaç YILMAZ
Belediye Meclis Üyesi
İrfan YILMAZ
Belediye Meclis Üyesi
Hamdi SALT
Belediye Meclis Üyesi
Seyfi ÖZGEN
Belediye Meclis Üyesi
Ali ÇAKIR
Belediye Meclis Üyesi
Zafer ATASEV
Belediye Meclis Üyesi
Ayhan ARSLAN
Belediye Meclis Üyesi
Erdoğan YEŞİL
Belediye Meclis Üyesi
52
MESLEK KURULUŞLARI
Kayhan GÜVEN
Diş Tabipler Odası Başkanı
Ender OLCAY
Eczacılar Odası İl Temsilcisi
2120066
Halit GÖLCAN
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı
2121112-9191
Sadık CEYLAN
Maden Mühendisleri Odası İl Temsilcisi
3141195
Didem Mean AYDOĞAN
Mimarlar Odası Başkanı
2127096
Emre KÜNEK
İnşaat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi
2129710
Süleyman KIRAL
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı
2124458
Şükrü KESKİN
Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı
2160011
Ahmet SEVİNEN
Ziraat Odası Başkanı
2124115
53
SENDİKA TEMSİLCİLERİ
İşçi Sendikaları
Necati KAYA
Türkiye Demiryolları İşçileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2158003
Hüseyin ŞENCAN
Türkiye Yol İş Sendikası Bilecik İl Temsilciliği (Türk-İş)
2121080
Ünal AKKAYA
Birleşik Metal İş Sendikası Bilecik Bölge Temsilciliği
Memur Sendikaları
Ahmet Serdar BİRSEN
Eğitim Bilim Ve Kültür Emekçileri Sendikası Bilecik Şubesi
Ahmet SELÖZ
Eğitim Bir Sen Bilecik Şubesi
Metin KORKMAZ
Sağlık Sen Bilecik Şubesi
Ömer YEL
Türk Eğitim Sen Bilecik Şubesi
Hüseyin ALTAY
Türk Sağlık Sen Bilecik Şubesi
2121036
Ahmet CANSIZ
Türkiye Diyanet Vakıf Sen İl Temsilciliği
Güray KARAMANKAYA
Bem-Bir-Sen  Bilecik İl Temsilciliği
Fikret TURAN
Eğitim Ve Bilim İş Görevlileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
Rıza YOLDAŞ
Türkiye Demokratik Ofis Çalışanları Bilecik İl Temsilciliği
Harun ÇALIŞKAN
Türkiye Diyanet Ve Vakıf Hizmetleri Kolu Diyanet Ve Vakıf Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
Nazım KAVAK
Sedat ÇAKMAK
Birlik Haberleşme Ve İletişim Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2125385
Ömer TÜRKOĞLU
Türkiye Haberleşme Kağıt Ve Basın Yayın Hizmet Kolu Kamu Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2125385
Ahmet YAVUZ
Basın Yayın Ve Posta Emekçileri Sendikası  Bilecik İl Temsilciliği
2125385
Semra TUĞRUL
Türk Kültür Sanat Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
Orhan Veli AYANOĞLU
Türk İmar Sen Bilecik İl Temsilciliği
2125511
Erol CAN
Büro Memurları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
Nezihan KUŞ
Sağlık Ve Sosyal Emekçileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2121036
Mahmut KURT
Tarım Orman Ve Çevre Çalışanları Birliği Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2121276
Cavit YILDIRIM
Türk Yerel Hizmet Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2121099
İbrahim BEKTAŞ
Türkiye Ulaştırma Hizmet Kolu Kamu Görevlileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2158840
Kerim ŞEKERCİ
Türkiye Tarım Orman Ve Gıda Hizmet Kolu Kamu Görevlileri Sendikası İl Temsilciliği
Ercan GÖNÜLTAŞ
Bayındır, Çevre, İnşaat, Yol, Afad, Tapu Ve Kadastro Çalışanları Birliği Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2125511
Cüneyt TAŞKESEN
Türkiye Büro Bankacılık Ve Sosyal Sigortacılık Hizmet Kolu Çalışanları Bilecik İl Temsilciliği
2121271
Mehmet BAŞKAYA
Yol, Yapı, Altyapı, Tapu ve Kadastro Emekçileri Sendikası
2122049
Ahmet CANSIZ
Türkiye Diyanet Ve Vakıf Hizmetleri Kolu Kamu Görevlileri Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2121134
Ali Rıza ÖZTÜRK
Kültür Turizm Ve Sanat Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
2121588
Emre YALINIZ
İmar Çalışanları Hak Sendikası Bilecik İl Temsilciliği
İsmail UYSAL
Bağımsız Büro Sen Bilecik İl Temsilciliği
Sabri ŞİMŞEK
Furkan Sağlık Ve Sosyal Hizmet Görevlileri Sendikası İl Temsilciliği
Mustafa ÖNAL
Enerji Sanayi Ve Madencilik Hizmetleri Çalışanları Birliği Sendikası İl Temsilciliği
Yard.Doç.Dr. Taner BİLGİN
Tüm Üniversite Çalışanları Sendikası Bilecik İl Temsilcisi
0 505 4934643
54
BASIN KURULUŞLARI
Mehmet ERGÜN
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Değişim Gazetesi Sahibi
2120011
Mehmet ÖZGÜR
Bilecik Gazeteciler Cemiyeti Denetim Kurulu Üyesi ve Yarın Gazetesi Sahibi
2121284
Şadi ERDAL
Sakarya Gazetesi Sahibi
2124029
Kadir ERDAL
YENİ BOZÜYÜK
Gazetesi
3142221
Mehmet ERGÜN
GÜNDEM 11
Gazetesi
3140604
Mehmet ERDAL
OSMANELİ HABER
Gazetesi
4615465
Harun KAYMAZ
ANADOLU AJANSI (AA)
5300675904
Muhsin ARSLAN
TRT
5326229320
55
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
Zülfikar ARSLAN
Akbank Müdürü
2121812-1364
Hamdi Uğur BEŞE
Denizbank Müdürü
2130242-0054
Ufuk ERTUĞRUL
Finansbank Müdürü
2124949
Ufukan POLAT
Garanti Bankası Müdürü
2130020
Ferit GÖKAYDIN
İş Bankası Müdürü
2124322
Yakup YİĞİTOĞLU
Kuveyt Türk Katılım Bankası
2129668
Dilek YILDIRIM
Yapı Kredi Bankası Müdürü
2120107
56
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
Hayati DURAK
Bilecik Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı
2121113
Feyzi KÖSE
Atatürkçü Düşünce Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
2128881
Akif BİÇER
Görsem Görme Engelliler Dayanışma Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
2158332
Şadan TURHAN
İlim Yayma Cemiyeti Bilecik Şubesi Başkanı
2121504
Ayla ERCAN
Türk Kadınlar Birliği Bilecik Şubesi Başkanı
2121385
Ertuğrul AÇIKGÖZ
Türk Ocakları Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
2121030
Ali DEDEOĞLU
Türk Hava Kurumu Bilecik Şubesi Başkanı
2129264
Selami ÇINAR
Türkiye Kızılay Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
2122220
Perihan ERŞAN
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
2121617
Hasan KAPUKAYA
Kamu Yararına Çalışır TCDD Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
2159166
Cüneyt TAŞKESEN
Tüketici Hakları Derneği Bilecik Şubesi Başkanı
5056494451
Şerivan KILIÇ
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Bilecik Şubesi Başkanı
2120621
05/05/2012 Tarih ve 28283 Sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan; “Ulusal ve Resmi Bayramlar İle Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği” nin ekinde yer alan “Başkent Dışındaki İllerde Tebrikata Giriş Sırası” na göre düzenlenmiştir.
06/01/2017 Tarihinde güncellenmiş olup değişikliklerin 0 228 212 10 24 – 0228 212 10 55 Nolu telefona bildirilmesi rica olunur.

1.347 kez görüntülendi