Bilecik’te uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ile bayan kuaför hizmeti sunan Arzu Paris Bayan Kuaförü şimdi yenilenen ve Bilecik’in en geniş kuaför salonuyla kaliteli hizmetini birleştiriyor.

Arzu Paris Bayan Kuaförü, kullandığımız saç ve diğer bakım ürünleri, konusunda en yeni ve kaliteli markaları yenilenen salonunda sizlerle buluşturuyor. Bilecik Bayan Kuaförü Arzu Paris Bayan Kuaförü’nde kullanılan malzemelerin tamamı, sağlığınız için tek kullanımlık olup, her kullanımdan sonra sterilize edilerek ambalajlanır ve tekrar kullanıma hazır hale getiriliyor. Konusunda eğitimli ve tecrübeli ekibi ile sektördeki en son ürünleri yenilikleri takip ederek zengin model seçenekleri sunuyor. Gelin başı veya gelin hazırlığı ile tesettür için özel olarak hazırlanmış bölümlerde rahat ve konforlu bir şekilde hazırlığınızı yapabilirsiniz. Kusursuz müşteri Arzu Paris Bayan Kuaförünün  birinci önceliğidir.

”Güzelliğinize güzellik katmaya hazırız” sloganıyla yola çıkan Arzu Paris Bayan Kuaförü Bilecik’in en büyük kuaför salonunda ihtiyaçlarınızı tamamen karşılıyor. En güncel ekipman ve ürün yelpazesine sahip kuaför salonunda konusunda uzman 6 personel kuaförlük hizmetleri adına isteklerinizi yerine getirmeye hazır.

HİZMETLER
Saç KesimiKaş-BıyıkYüz Alma
Komple AğdaFantazi TopuzPerma
FönDip BoyaBoya
ManikürPedikürTürban
Gelin SaçıNişan SaçıSaç Yıkma
MakyajTopuzMaşa
RöfleDip BoyaAçma Boyama
Sünnet AnnesiKına SaçıPorselen Makyaj

Arzu Paris Bayan Kuaförü – Arzu Önal
Adres: Tevfikbey Cad No:51
İstiklal Mahallesi Merkez/ Bilecik
Telefon: 0 228 212 65 19

1 kez görüntülendi