Bilecik?te, Eşine sürpriz yapan vatandaş, billboarda astırdığı ve üzerinde kendisi ile eşinin remi olan afişle karısının sevgililer günün kutladı. Afişi göstermek için billboardın önünde buluşan karı kocanın mutluluğu görülmeye değerdi. 

     14 Şubat Sevgililer Günü, Bilecik?te ilginç bir yöntemle kutlandı. Çiçekler, yemekler, pahalı hediyeler ve çeşit çeşit yöntemler. 40 yaşındaki Ahmet Gökçe?nin yöntemi ise çok ilginçti.
     Sevgililer gününde karısına sürpriz yapmak isteyen Ahmet Gökçe, Marka Reklam?ın yolunu tuttu. Burada, üzerinde eşinin ve kendisinin fotoğrafının bulunduğu bir billboard hazırlatan Gökçe, afiş asıldıktan sonra eşinin arayarak, sürprizi söylemeden billboardın olduğu yeri tarif etti ve kendisinin beklediğini söyledi.  Eşinin kendisinin beklediği yere doğru gelen Özlem Gökçe, uzaktan afişi farkedemedi ama yakına gelince şok geçirdi. Ne diyeceğini bilemeyen Özlem Gökçe, kocasına sarılıp teşekkür ederken, mutluluğu gözlerinden yaş olup aktı.  Çiftlerin kızları Gizem ve Sema da bu mutlu ana şahitlik etti. 
     13 yıllık mutlu bir evlilikleri olduğunu belirten Gökçe çiftinin mutluluğunu ve sürprizle ilgili neler dediklerini görmek için görüntüleri izleyin.

 

93 kez görüntülendi