Bilecik Dekorasyon / Özaktaş Dekorasyon

Firmamız inşaat işine 1993 yılında başlamıştır.Kurulduğu günden itibaren teknoloji ve tecrübeyi birleştirerek emsallerinden çok ileride bir vizyon ile sizlere hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Özaktaş İnşaat bugüne kadar teslim ettiği her işte kaliteli eleman ve ürünlerle yola başlamıştır. Teslim ettiğimiz her işte yüzünüzdeki memnuniyet bizim için en önemli olandır.

Unutmayınız ki şirketimiz ? Birlikten güç doğar? atasözünden yola çıkarak kurulmuş bir ?AİLE? şirketidir.

Şirketimizde çalışan kişiler bu işe çırak ve usta olarak başlamıştır.Bütün çalışanlarımız gerekli görülen sertifikaların tamamına sahiptir

Gün geçtikçe yenilenen teknolojiye ayak uydurmak ve kaliteli hizmetten vazgeçmemek için Dünya ile aynı anda çıkan bütün boya teknolojilerini siz değerli Bileciklilerin beğenisine sunduk.Bunun en büyük adımını ise ?KİŞİYE ÖZEL BOYA? makinasını Bilecik genelinde ilk kullanan şirket ünvanını alarak başladık.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır sözünün bizim için önemi çok büyüktür. Bugüne kadar Bilecik genelinde yaptığımız  sayısız iş firmamızın vizyon?u hakkında size gerekli bilgiyi vericektir.Bu günlere gelmemizde kuşkusuzki sizlerin vermiş olduğu destek bizim için çok önemlidir.

Temennimiz bize vermiş olduğunuz bu desteği hiç esirgememenizdir.

Bilecik Filliboya ve Capatect Isı Yalıtım Sistemleri

Temelden Çatıya Anahtar Teslim İnşaat

Isı Yalıtım-Dış Cephe

Alçı-Sıva-Kartonpiyer-Saten Boya

Makine ile Alçı Sıva-Taş Yünü Asma Tavan

Alçıpan Asma Tavan-Fayans-Şap-Kara Sıva

Yetkili: Fikret & Hikmet Aktaş

Adres: İsmetpaşa Mh.İbrahimbey Cd.No:18 Bilecik

Tel: 0 228 212 01 85 – 0 228 212 11 45

 

1.143 kez görüntülendi