Bilecik?e, gece yağan ve kalınlığı 5 cm?yi bulan kar hayatı durma noktasına getirdi. Yollar kar olduğu için araçlar kayarken, minibüs seferleri de iptal oldu. Araçların kayması nedeniyle çok sayıda kaza meydana gelirken, güneşin karı eritmesi ile trafik yavaş yavaş normale dönmeye başladı. Belediye ise çalışmalara çok geç başladı ve bir çok yere hala ulaşamadı. 

     Bilecik?te dün gece saat 02.00 sularına başlayan ve sabaha karşı sona eren kar yağışı her yeri beyaza bürüdü. Yaklaşık 5 cm kalınlığa ulaşan kar, her tarafı yokuş olan Bilecik?te hayatı felç etti. TOKİ ve Beşiktaş Mahallesine ulaşım sağlanamaz hale gelirken minibüs seferleri de iptal edildi. Vatandaşlar işe, öğrenciler ise okullara gidemedi. Yokuş olan yerde araçların kayması nedeniyle çok sayıda maddi hasarlı kaza meydana geldi. 
     Bilecik Belediyesi ise her zaman olduğu gibi bu kara da hazırlıksız yakalandı. Vatandaşlar yolda perişan olduktan ve güneş karları eritmeye başladıktan sonra belediye ekipleri yola tuzlu kum dökmeye başladı. Hala açılmayan ve ulaşılmayan yolların olduğu bildirildi. 
     İşte, hayatın felç olduğu ve araçların kayarak kaza yaptığı o anlar:

 

91 kez görüntülendi