Bilecik İzolasyon ve Yalıtım / Penguen İnşaat Taahhüt – Isı Yalıtım

Bilecik Penguen İzolasyon hizmetlerinde dünyanın sürekli değişen standartlarını yakalayan, yenilikçi , kaliteli , güvenilir ile müşteri memnuniyeti için her türlü sorumluluğu yerine getirmek , kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyip değişimi ve gelişmeyi yönetmeyi temel prensip olarak görmektedir.
Penguen İzalosyon kurulduğu ilk günden bu yana tamamladığı projelerle kaliteyi ve mesleki ahlak değerlerini ön planda tutarak güvenilirliğini ve başarısını kanıtlamıştır.

Misyonumuz :
Penguen İzalosyon müşterilerimize tam zamanında dürüst güvenilir müşteri memnuniyeti odaklı sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak uluslararası dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile sektördeki hedeflermizi sürekli yükseltmeyi misyon edinmiştir.

Vizyonumuz :
Kaliteli dürüst ve deneyimli kadrosuyla teknolojiden yararlanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutup müşteri sadakatini kazanmak, var olan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamı ile eksiksiz yerine getirilmesi ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır.

Yetkili :Ahmet Topal

Adres :İstiklal mah. Şerifpaşa cad. no:26/3 Merkez/Bilecik

Telefon: 0228 211 00 20

GSM : 0532 665 17 05

 

1.253 kez görüntülendi