1-4

Bilecik Oto Tamir Bakım / Tüfekçioğlu Otomotiv

 

YETKİLİ: MURAT TÜFEKÇİOĞLU

ADRES:KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 3.BLOK NO:25 BİLECİK

GSM: 0533 372 04 52

WEB: Bilecik Oto Ekspertiz

Araç Alım Satımında EKSPERTİZ hizmeti Tüfekçioğlu Otomotiv tarafından yapılmaktadır.

EKSPERTİZ HİZMETİ YAKLAŞIK 1,5 SAAT SÜRMEKTEDİR.

EKSPERTİZ ÖNCESİ MUTLAKA RANDEVU ALINIZ.

Boya makinesiyle BOYA KONTROLÜ‘de  yapılmaktadır.

Kaporta boya mekanik elektrik elektronik tam kontrol bakım 

Kilometre orjinallik kontrolü

MOTOR PERFORMANS TESTİ

Motor ve otomatik sanzman ömrü ve testi

BMW,MERCEDES,AUDİ,OPEL,VOLKSWAGEN,TOYOTA

ÖZEL SERVİSİ

BİLGİSAYARLI MOTOR TESTİ

CUMA GÜNLERİ 12. 00 – 14.00 KAPALIDIR

Her zaman hareketli olan ikinci el otomobil piyasası aynı zamanda aldatıcı tuzaklarla dolu bir pazar olarak da araç almayı düşünenleri tedirgin ediyor.

Sıfır araç aldığınızda aracın hiç kullanılmamış olması ve garantili olması satın alan kişilere bir güven veriyor. Fakat ikinci elde maalesef durum tam tersi.

Araçlar hakkındaki bilgilerin doğru olmama ihtimali, arızaların üstünün geçici olarak kapatılması, km vs ile oynanması gibi birçok unsuz ikinci el araç alımlarında insanları yanıltabiliyor.

Eğer tam bir otomobil ustası değilseniz İşi ehline bırakmaniz gerekiyor….. Murat Tüfekçioglu

Siz hiç merak etmeyin para ikinci plan, önceliğimiz prensibimiz müşteri memnunuyeti ve doğruluk kendimize araç alır gibi bakıyoruz.

Ekspertiz kelimesi, Fransızca kökenli “expert” kelimesinden türetilmiştir. Bu kelime Türkçe’ye eksper şeklinde çevrilerek günlük kullanıma dahil edilmiştir. Eksper, belirli bir konuda teknik bilgisi olan kişi anlamına gelmektedir. 2. el “oto ekspertiz” ise ustaların teknik cihaz ve ekipmanlarla otomobilleri detaylı bir biçimde inceleyerek onlar hakkında görüş bildirmesi anlamına gelmektedir.

Oto ekspertiz işlemleri ilgili aracın geçmişte yaşadığı kazalardan değişen parçalara, mekanik aksamında bozulan yerlerden yakın zamanda masraf çıkarabilecek tüm noktalara kadar otomobilin incelenmesinden oluşmaktadır. Oto ekspertiz işlemleri son bulduğunda ise bu işlemin yapılmasını isteyen kişiye yazılı rapor ve bilgi sunumu gerçekleştirilmektedir.

Ekspertiz yapılmadan ikinci el otomobil satın alma gerçekleştirilmesi durumunda çok daha sıkıntılı sonuçlarla karşı karşıya kalınacağından, oto ekspertiz oldukça önemli bir işlemdir.

Araç kilometresini düşürerek satmaya çalışan insanlardan tutun çok daha türlü hilelerle size araç satmaya çalışacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu tür satış yapan çok kişi bulunmaktadır. İlgili aracın kilometre tespiti yapmak şu an teknik olarak pek mümkün olmasa bile geçmiş bakım ya da muayene kayıtları size aracın kilometresiyle ilgili fikir verebilmektedir. Ancak Bizim sunduğumuz eşsiz hizmetler ve uzman kadromuzla belirli noktaları daha detaylı inceleyip aracın kilometresiyle ilgili önemli tespitler yapabilmekteyiz

1.639 kez görüntülendi