BİLECİK TSO BAŞKANI MEFAİL ATEŞ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mefail ATEŞ, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte bugün Osmaneli İlçemizi ziyaret etti.

Osmaneli’ne teşrif eden Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mefail ATEŞ’i ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, AK Parti İlçe Başkanı Yalçın KARACA ve Belediye Meclis Üyesi Turan AĞDAĞ karşıladı. Osmaneli Belediyesi Prof. Dr. Yunus SÖYLET İçmeler Tesisindeki kahvaltı programında Başkanımızla buluşan misafirlerimiz yeni çalışmalar ve yeni projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Aynı zamanda İçmeler Tesisini de gezme imkanı bulan misafirlerimiz, tesisimizin bir doğa harikası olduğunu dile getirdi.

Kahvaltıdan sonra misafirlerimiz, Osmaneli ilçe merkezinde bir kültür turu yaptı. Balaban Meydanı’nı, Tarihi Rüstem Paşa Camii’ni, Geleneksel Osmaneli Evleri’ni ve Aya Yorgi Kilisesini de gezip Osmaneli’nin geçmişi ve tarihi değerleri hakkında bilgi sahibi oldular. Misafirlerimiz son olarak Tekke Seyir Tepesini ziyaret etti. Misafirperverliklerinden dolayı Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN’e teşekkür eden Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mefail ATEŞ, Osmaneli’nin doğal ve kültürel yapısının kıymetli olduğunu da dile getirdi. Başkanımız YMM Münür ŞAHİN de kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

75 kez görüntülendi