Bilecik’te inşaat sektörünün güvenilir firmalarından Oryapı İnşaat tarafından inşaa edilen Ihlamur Evleri şehrin en güzel yerinde Oryapı güvencesiyle ıhlamurlar altında sıcacık bir yuvaya sahip olma fırsatı sunuyor.

Kalitenin mimarı Oryapı İnşaat şehrin gürültüsünden uzak ama şehre yakın hakim bir noktada, dört tarafı açık ve kapanma ihtimali olmayan, ferah, kapısında güvenliği olan, çevre düzenlemesi en güzel şekilde yapılmış,kapısından fayansına 1.sınıf malzeme kullanılan ve otopark sorunu olmayan bir yaşam alanını sizlerle buluşturuyor.

Sizde Bilecik’te huzur dolu yepyeni bir yaşama merhaba demek, sizin için hazırlanan örnek daireyi yakından görmek ve sıcak bir bardak ıhlamur içmek için dilerseniz Hürriyet Mahallesi Güner Sokak No:31 de yer alan Ihlamur Evleri satış ofisine gelin, dilerseniz de 0228 212 14 74 nolu irtibat telefonundan ulaşıp servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Acele edin ve hayallerinizi ertelemeyin.

A,B ve C Bloklarından oluşan Ihlamur Evlerinde 140 m2 3+1 ve 155 m2 3+1 lüx daire seçenekleri sizleri bekliyor.
İddia ediyoruz kullanılan malzemeler ve işçilik kalitesinin daha önce hiçbir yerde görmediniz.

Bloklar arasında mesafenin 22 metre olduğu Ihlamur evlerinde camınızı açtığınızda ferah bir manzarayla karşılaşacaksınız.

 

 

314 kez görüntülendi