1985 yılında İnşaat Mühendisi Hüseyin Nusret Dinçer tarafından kurulan  İMAR  Mühendislik, Mimarlık Bürosu birçok betonarme ve mimari projeye imza attı.

2008 yılında inşaat mühendisi Sabriye Dinçer tarafından kurulan İMAR2 mühendislik ile kapasite artışına gidildikten sonra;

2011 yılında bu iki işletme ile beraber çalışmak üzere ailenin ikinci kuşak mühendisi Osman Erkmen Dinçer’in ortaklığıyla DİNÇ-ER  MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT DANIŞMANLIK YAPI MALZEMESİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. kuruldu.

1985 yılından günümüze geçen dönemde geniş müşteri kitlesine hitap ederek yüzlerce konut ,fabrika, ibadethane, açık ve kapalı besi alanları, kümesler ve sosyal alan projelendirme  faaliyetleri gösteren firmamız Bilecik İli merkezli olmak üzere Bursa İli ve çevre ilçeler olan Osmaneli, Gölpazarı, İznik, Yenişehir’de  proje ve inşaat alanında faaliyetlerine değişerek ve gelişerek devam etmektedir.

 

Dinçer Mühendislik   deneyimli kadrosu ile imza attığı başarılı projeler ışığında yatırımcıların çözüm ortağı olarak kaliteli, ekonomik ve güvenilir projeler sunmaktadır. Gücünü bilgi ve deneyiminden alan Dinç-Er Mühendislik, yatırımcılara hizmetin en iyisini koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile verebilmek için çalışmalarına titizlikle devam etmektedir.

85 kez görüntülendi