DİRİLİŞİN ŞEHRİ BİLECİK, TV NET EKRANLARINDA 

            Bilecik Belediyesi, şehrimizin sesini yerel, bölgesel ve ulusal kanallar vasıtasıyla Türkiye ve dünyaya duyurmaya devam ediyor.

Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluş’un Şehri Bilecik, ulusal televizyon kanallarından olan TV NET ekranlarında yayınlanan ”Gezgin” adlı programda izleyici karşısına geliyor.

Bilecik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından şehrimizde ağırlanan TV NET ekibi, Bilecik’in tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerinin yanı sıra İnanç Turizmi noktasında barındırdığı özellik ve güzelliği ekranlara taşıyor.

Derya Uğur Öner’in sunduğu ve büyük bir beğeniyle takip edilen program vasıtasıyla Bilecik’in tarihi ve kültürel yöndeki zenginlikleri yanısıra, doğal güzellikleri ve sosyal yaşantısından birçok kesiti, televizyon ekranlarında olacak.

Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın;  Bilecik Belediyesi Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi’nde verdiği ve ilimiz ile ilgili güzel bilgilerin paylaşıldığı röportajın da  yayınlanacağı programda şehrimizin birçok noktasındaki güzellikler ekranlara geliyor.

Tüm vatandaşlarımızı, 15 Ekim Cumartesi günü, Saat: 18:00’de ekranlarda olacak programı izlemeye davet ediyoruz

49 kez görüntülendi