escape-saat

Escape Saatler Modasaat.com Fırsatı ile İndirimli Geliyor.

Farklı saat tasarımlarında kendine özgü modelleri ile saat alanında getirdiği soluk ile ülkemizde de satışlarına son dönemde hız vermiştir. birçok saat tasarımı ve sunduğu imkanlarla 7 kıtaya birden ürün sunan ve farklı kültürlere farklı tasarımları benimseten bir firma olan Escape saat firması gücünü insandan tasarımını da doğadan almasıyla insanın doğaya karşı olan farklı bakış açısını göstermektedir. Geçmiş dönemlerden itibaren doğada yer alan güzellikleri insan doğasına ve mantığına uygun bir şekilde tasarlayan ve bu sayede milyonlarca insana ulaşan bir saat firmasıdır. Ürünlerinde kullandığı sarf malzeme ile dayanıklılığı çelik ile şıklığı da modern taşlar ile yakalayan ve bu sayede üretimlerine devam etmiş bir firmadır.

Escape erkek saat modelleri kolay okunabilen saat rakamları ve ince tasarımıyla ülkemizde satışa sunduğu tasarımlar ile son günlerde sıkça görülen bir saat firmasıdır. Saat firmasından öte insana değer veren tasarımlar ve doğaya olan saygısından dolayı çevreye verdiği önemle bilinmektedir. Daha çok kıyafet ve bijuteri tasarımı ile gözlük tasarımı alanında faaliyet gösteren firmada insanın zamanla olan yarışını dengelemek için uzun zamandır bu alanda çalışmalar yapmaktadır. Uzun yıllar kullanma olanağı sunan modelleri ile tasarımlarında kullanılan malzeme arasında kalite noktasında aynı düzeyde olması da insanlar açısından önemlidir. Bunun yanında modellerinde kullandığı birçok malzemenin de birinci sınıf olması da önemlidir.

Escape bayan saat modellerinde renk olarak parlak renklerin kumlanılması da bayanların gözüne hoş gelen bir ayrıntı. Bayanlar için üretilen modellerde daha çok taş ve parlak malzeme tercihi ile satış rakamlarını arttırmayı başarmıştır. Ürünlerin kalitesi de zaten fiyatlara yansımıştır. Hong Kong merkezli üretimi olması da kafalarda oluşan soru işaretlerini gidermekte ve birçok büyük devin üretim sahası da burada yer almaktadır.

96 kez görüntülendi