HAKKIMIZDA

Artık herşeyi internetten araştırıyoruz.. Türkiyede internet kullanımının artmasıyla hertürlü bilgiye çok kısa bir sürede ulaşıyoruz. Bilecikrehber.net olarak Bilecik ilimizde yer alan firmaların katılımlarıyla bir rehber oluşturmayı planladık ve 21 Kasım 2011 tarihinde domain ve hostingi satın alarak ilk adımı attık.

Bilecikrehber.net’te yer almak isteyen firmalarımızın fotograf,video,firma tanıtımı,kampanyalar ve adres bilgileri girilerek, bir çok  internet kullanıcısının ve müşterilerinizin size daha hızlı ulaşabilmesini sağlamış oluyoruz.

Firmanızı bilecikrehber.net adresine katılmasıyla, firmanızla ilgili olarak diğer rehberlerde olduğu gibi sadece telefon numaranız değil,firma bilgilerinizi,kampanyalarınızı, telefon numaranızla birlikte fax numaranız, firma adresiniz, website adresiniz, e-mail adresiniz, logonuz , resimleriniz ve videonuzu ekleyebiliyoruz.

Bilecikrehber.net’te yer alarak sitenizinde arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

 YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan firmalara ait logo, tüm öğeler kopyalanamaz ,kullanılamaz ve başka bir sitede yayınlanamaz.

İşbu sitede yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi  gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları Bilecikrehber.net ve firma ilgilisine aittir , ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda size hiç bir hak vermez. Bu siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektesiniz.