İlbey Teknik İnşaat, kış nedeniyle inşaat çalışmalarının durmasını fırsat bilerek işçilerine eğitim verdi. Bilecik’te bir ilki gerçekleştiren İlbey İnşaat, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Ertuğrul Gazi Yapı Denetim Firması ile düzenlediği ortak eğitim seminerinde İş Güvenliği eğitimi verdi. Seminere katılan işçilere sertifikada verildi.
Bilecik inşaat sektörünün lider firmalarından ve yaptığı inşaatlarla adından söz ettiren İlbey Teknik İnşaat, Bilecik inşaat sektöründe bir ilke imza atarak, kış nedeniyle çalışmalara ara verirken bu boşluğu eğitimlerle değerlendirdi. İlbey Teknik İnşaat, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve ilimizin önemli inşaat denetim şirketlerinden Ertuğrul Gazi Yapı Denetim Firması ile ortaklaşa düzenlenen seminerde kaliteli inşaatların nasıl yapılacağı ve bunları yaparken de işçi güvenliğini nasıl sağlanacağı anlatıldı. Seminerin sonunda katılımcılara sertifikada verildi.
Seminere ilişkin bilgi veren İlbey Teknik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Öksüz, şunları kaydetti: “İnşaat sektörünün hızlı olduğu ve önem arz ettiği bu günlerde yaptığımız işe olan saygımız ve çalıştığımız arkadaşlara duyduğumuz sevgi ve sorumluluk ifadesi olarak bu toplantıyı düzenlemiş bulunmaktayız.Barınma ihtiyacı bilindiği üzere insanlık tarihiyle yaşıttır.En doğal ihtiyacımız olan barınma ihtiyacı tarihin çeşitli dönemlerinde farklı şekillerde giderilmeye çalışılmıştır.Son dönemde özellikle ülkemizde yaşanan büyük depremler göstermiştir ki  barınma ihtiyacımızı karşılayacak yapılar aynı zamanda güvenliğimizi de sağlamalıdır.Son yıllarda idari yetkililerin de katkısı ve yasal zorunluluklarla inşaatlar daha güvenli ve konforlu olmuştur.
İlbey Teknik İnşaat olarak bizler inşaatın her aşamasında güvenlik ve konforu her zaman  ön planda tutmaya çalıştık.İstedik ki imalatını beraber yaptığımız inşaatlarda hiç kimse hiçbir şekilde zarar görmesin.Bu günkü bu yemekli toplantımızın amacı da beraber çalıştığımız arkadaşlarımızı bu konuda bilgilendirmektir.Bu aşamada bizden teknik bilgi ve deneyimlerini esirgemeyen Ertuğrul Gazi Yapı Denetim Firması?na ve inşaat mühendisi sayın Özcan BADIN bey ?e teşekkürlerimizi bir borç biliriz.
Dileğimiz odur ki Bilecik,Eskişehir ,Bursa, Manisa ve tüm ülkemizde işçi kardeşlerimizle,taşeronlarımızla,malzemecilerimizle ve müşterilerimizle sağlıklı,huzurlu, mutlu günlerde ve yapılarda birlikte olmaktır.
Burada olan ve yanımızda hissettiğimiz tüm dostları sevgi ve saygı ile selamlıyoruz.”

518 kez görüntülendi