bilecik-universitesi-ingilizce-kursu

İngilizce Konuşan Bileciklilerin Sayısı Her Geçen Gün Artıyor: www.bilecikingilizcekursu.com

 

Yabancı dil öğrenmek artık giderek küçülen dünyamızda gereklilik halini aldı, insanların ortak dil arayışları içinde başı çeken İngilizce olduğu için konuşmalar, yazışmalar ve paylaşımlar hep İngilizce yapılmaya başlandı. Yani İngilizce öğrenmeyen bazı durumlarda çağın gerisinde kalıyor diyebiliriz. Okullarda öğretilen İngilizcenin ne kadar yetersiz kaldığını hepimiz biliyoruz, bu arada açılan İngilizce kursları büyük bir açığı kapatıyor, özellikle gençler bu kurslarla İngilizcelerini istenen seviyelere taşıyabiliyorlar. Bilecik İngilizce kursları bu anlamda her zaman gençlerin yanı başındadır. Çağın gerektirdiği şekilde öğretilen ve çabuk kavranan İngilizce ile öğrenciler konuşarak İngilizce öğreniyorlar.

Yüz yılı aşkın bir süredir dünyanın gelişmiş ülkelerinde herkesin eğitim fırsatından yararlanması için uzaktan eğitim ve öğretim programları uygulanmaktadır. Son yıllarda bizde de başlanan uzaktan eğitim seferberliği özellikle İngilizcesini geliştirmek isteyenler için bulunmaz bir nimettir. İnternetin olmadı zamanlarda mektup, radyo ve televizyon ile gerçekleştirilen bu eğitim programları günümüzde internet ile sağlanmaktadır. Sabah 6 gece 00.1 arası verilen dersler ile isteyen herkes bu eğitimden yararlanabilir. Bilecik uzaktan eğitim İngilizce derslerine özel olarak hazırlanan kitapçıklar yardımı ile çalışabilirsiniz. Amerikalı öğretmenler tarafından gösterilen derslerden azami yarar sağlanması amaçlanmıştır.

İngilizce kurslarının ders programları devrim niteliğinde değişmiştir, dil bilgisi ve gramer yerine konuşma diline ağırlık verilerek öğrencilerin daha iyi öğrenmeleri sağlanmaktadır. Bulunulan yerin tarihi, doğal güzellikleri, insanlarının özellikler gibi şeyler tamamen İngilizce olarak öğretilmekte ve derslere olan ilginin artması temin edilmektedir. Bilecik İngilizce anlamı Bilecik ve çevresinde yaşayan ve bu kurslara gelen öğrenciler için değişik bir konu olduğundan çok ilgilerini çekmektedir. Aksanları da çok, çok konuşulduğu için orijinaline yakın bir şekilde düzelmektedir.

73 kez görüntülendi