VALİ AKPINAR, YURTTA KALAN ÇOCUKLARA BİLGİSAYAR HEDİYE ETTİ

Bilgisayar ve internet teknolojisinin en iyi kullanan bürokratlardan birisi olan Vali Halil İbrahim Akpınar, Bilecik Sevgi Evlerinde ve Bozüyük Saffet Şeker Kız Yetiştirme Yurdunda kalan çocuklara dizüstü bilgisayar hediye etti.

Daha önceki Sevgi Evleri ve Saffet Şeker Kız Yetiştirme Yurdu ziyaretinde çocukların bilgisayar isteklerini not alan Vali Akpınar, Vali Yardımcısı Eflatun Can Tortop ve Aile ve

Sosyal Politikalar İl Müdürü Veli Yetim ile birlikte İl Özel İdaresi tarafından alınan 5 dizüstü bilgisayarı Sevgi Evlerinde kalan öğrencilere, odalarında kullanılmak üzere verdi.

Çocuklarla bir süre sohbet eden ve derslerine ağırlık vermelerini isteyen Vali Akpınar, ?Onların iyi eğitim almaları ve güzel bir şekilde yetişmeleri için her türlü imkanları sağlıyoruz. Devlet olarak ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Çocuklarımızdan isteğimiz eğitimlerinde başarı olmaları ve üniversiteyi kazanmalarıdır? dedi.

Ayrıca Vali Akpınar?ın eşi Dr. Nihal Akpınar, Bilecik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan?ın eşi Şule Özcan, Vali Yardımcı Süleyman Deniz?in eşi Nazeli Deniz, Emniyet Müdürü İbrahim Demirci?nin eşi Ayşe Demir ve daire müdürü eşleri ile birlikte Bozüyük Saffet Şeker Kız Yetiştirme Yurdunu ziyaret ederek 5 dizüstü bilgisayarı hediye etti.

 

62 kez görüntülendi