Bozüyük Belediyesinin düzenlemiş olduğu Yaz Spor Okulları sona ererken,tenis,yüzme ve voleybol branşlarında kurslara katılan tüm öğrencilere sertifikaları dağıtıldı.

4 Eylül Tenis Kortları, Bozüyük Belediyesi Yüzme Havuzu ve Kapalı Spor Salonunda sertifika törenleri düzenlendi. Yüzme, Tenis ve Voleybol branşlarında Yaz Spor Okullarına katılan öğrenciler sertifikalarını Belediye Başkanımız Fatih BAKICI’ nın elinden aldı.

Sertifika töreni öncesinde  4 Eylül Tenis kortlarında düzenlenen tenis maçını izleyen Belediye Başkanı Fatih Bakıcı maç sonunda dereceye giren öğrencilere madalyalarını verdi. Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Fatih BAKICI, “ Öncelikle burada bizlerle olan ailelerimize teşekkür ederim,düzenlemiş olduğumuz yaz spor okullarında sertifika alan çocuklarımızın yetişip bizleri ileride çeşitli branşlarda  gururlandıracak  öğrencilerin olacaklarına inanıyorum  ve onlara verebileceğimiz tüm imkanları sağlamamız gerektiği düşünüyorum,bizler Bozüyük Belediyesi olarak bize düşen neyse her zaman yapacağız” dedi.

Tüm eğitim veren hocalara teşekkür eden Belediye Başkanı Fatih BAKICI katılım sertifikalarını öğrencilere dağıttıktan sonra, bir süre çocuklarla sohbet etti, öğrencileri tebrik eden  Belediye Başkanı Fatih BAKICI, daha sonra öğrenciler ile bugünün bir hatırası olarak fotoğraf çektirdi.

46 kez görüntülendi